კომპანია “თელასში“ შრომის უსაფრთხოების მართვის ინოვაციური სისტემა „SafePRO“ დაინერგა.
„SafePRO“ არის ელექტრონული უსაფრთხოების პროგრამა, რომელიც დაფუძნებულია საერთაშორისო სტანდარტებსა და საუკეთესო პრაქტიკაზე. მისი მრავალფეროვანი ფუნქციონალის საშუალებით შესაძლებელია სრულფასოვანი ინფორმაციის მიღება, რაც განაპირობებს შრომის უსაფრთხოების მართვის სისტემის გამჭვირვალობასა და ეფექტურ მართვას.
„SafePRO“ ამარტივებს შრომის უსაფრთხოებათან დაკავშირებულ ყოველდღიურ საქმიანობასა და ერთ სივრცეში თავმოყრილი დოკუმენტაციის, ინფორმაციის და შესაბამისი ინსტრუმენტების მეშვეობით უზრუნველყოფს თანამშრომლებისთვის უსაფრთხო სამუშაო გარემოს შექმნას.
„SafePRO“ სისტემის კომპანია „თელასში“დანერგვა ხელს შეუწყობს შრომის უსაფრთხოების სტანდარტების ახალ დონეზე გადასვლას და ამ მიმართულების მუდმივ განვითარებას.
„შრომის უსაფრთხოების დაცვა ენერგეტიკის სექტორში ერთერთი მთავარი პრიორიტეტია. ჩვენი კომპანიის მიზანსა და ვალდებულებას წარმოადგენს ისეთი ინოვაციური პროექტების დანერგვა, რომლებიც შრომის უსაფრთხოების მაღალ დონეს უზრუნველყოფენ“ - განაცხადა სს „თელასის“ გენერალურმა დირექტორმა სერგეი კობცევმა.

"Telasi" company has introduced innovative system of labor safety management «SafePRO».
«SafePRO» is a software of electronic safety based on International Standards and best practices. Its verified functional features allow to receive fully valued information that ultimately leads to transparency of the system of labor protection management and effective governanc
«SafePRO» simplifies everyday activity in the sphere of labor protection and ensures formation of safe working environment for labor force by means of concentrating paperwork, information and relevant instruments in one space.
Introduction of «SafePRO» system in "Telasi" will facilitate transformation to the new level of labor safety standards and further improvement in this field.
“Labor protection is one of the main priorities in energy sector. The aim and liability of our company is introduction of innovative projects that will secure high level of labor safety”, said General Director of JSC "Telasi" Sergey Kobtsev.