კომპანია “თელასში“ შრომის უსაფრთხოების მართვის ინოვაციური სისტემა „SafePRO“ დაინერგა.
„SafePRO“ არის ელექტრონული უსაფრთხოების პროგრამა, რომელიც დაფუძნებულია საერთაშორისო სტანდარტებსა და საუკეთესო პრაქტიკაზე. მისი მრავალფეროვანი ფუნქციონალის საშუალებით შესაძლებელია სრულფასოვანი ინფორმაციის მიღება, რაც განაპირობებს შრომის უსაფრთხოების მართვის სისტემის გამჭვირვალობასა და ეფექტურ მართვას.
„SafePRO“ ამარტივებს შრომის უსაფრთხოებათან დაკავშირებულ ყოველდღიურ საქმიანობასა და ერთ სივრცეში თავმოყრილი დოკუმენტაციის, ინფორმაციის და შესაბამისი ინსტრუმენტების მეშვეობით უზრუნველყოფს თანამშრომლებისთვის უსაფრთხო სამუშაო გარემოს შექმნას.
„SafePRO“ სისტემის კომპანია „თელასში“დანერგვა ხელს შეუწყობს შრომის უსაფრთხოების სტანდარტების ახალ დონეზე გადასვლას და ამ მიმართულების მუდმივ განვითარებას.
„შრომის უსაფრთხოების დაცვა ენერგეტიკის სექტორში ერთერთი მთავარი პრიორიტეტია. ჩვენი კომპანიის მიზანსა და ვალდებულებას წარმოადგენს ისეთი ინოვაციური პროექტების დანერგვა, რომლებიც შრომის უსაფრთხოების მაღალ დონეს უზრუნველყოფენ“ - განაცხადა სს „თელასის“ გენერალურმა დირექტორმა სერგეი კობცევმა.

В АО «ТЕЛАСИ» ВНЕДРЕНА ИННОВАЦИОННАЯ СИСТЕМА УПРАВЛЕНИЯ ОХРАНОЙ ТРУДА
«SafePRO» это программа электронной безопасности, основанная на международных стандартах и ​​лучших практиках. Его разнообразный функционал позволяет получить полноценную информацию, что в конечном итоге приводит к прозрачности системы управления охраной труда и эффективному управлению.
«SafePRO» упрощает повседневную деятельность, связанную с охраной труда и обеспечивает создание безопасной рабочей среды для сотрудников путем сосредоточения в одном пространстве документации, информации и соответствующих инструментов.
Внедрение системы «SafePRO» в компании «Теласи» будет способствовать переходу на новый уровень стандартов безопасности труда и постоянному развитию данного направления.
«Охрана безопасности труда является одним из главных приоритетов в секторе энергетики. Целью и обязательством нашей компании является внедрение таких инновационных проектов, которые смогут обеспечить высокий уровень безопасности труда» - заявил Генеральный директор АО «Теласи» Сергей Кобцев.