საინვესტიციო პროექტების მართვის სპეცილისტი
სააქციო საზოგადოება „თელასი“ აცხადებს ვაკანსიას კაპიტალური მშენებლობისა და საინვესტიციო საქმიანობის სამსახურის საინვესტიციო საქმიანობის განყოფილების საინვესტიციო პროექტების მართვის სპეცილისტის თანამდებობაზე
თანამდებობრივი მოთხოვნები
• უმაღლესი განათლება (უპირატესობა მიენიჭება ტექნიკურს, ეკონომიკურს);
• მსგავს სფეროში მუშაობის არანაკლებ 2 წლის სამუშაო გამოცდილება;
• რუსული-საშუალოდ ფლობის დონე;
• კომპიუტერული პროგრამების ცოდნა- MS Office;
თანამდებობრივი მოვალეობები
1. საინვესტიციო მასალებსა და მომსახურებაზე საპ პროგრამაში შესყიდვაზე მოთხოვნის მომზადება.არაგეგმიური შესყიდვის დროს შესყიდვის კურირება, რომელიც ინიცირებულია შესყიდველის მიერ (ელეტროტექნიკურ ნაწილში);
2. მომსახურებაზე ხელშეკრულების გაფორმება (კაპიტალური რემონტის, ახალი მშენებლობის ტექნიკური რექკონსტრუქციის და გადაიარაღების პროგრამის ფარგლებში).
3. კონტრაგენტებთან და შესაბამის სტრუქტურულ ქვედანაყოფებთან მოლაპარაკების წარმოება , შესაძლო პრობლემების (უწესრიგობების) აღმოფხვრის მიზნით პროექტის განხორციელების პროცესში.
4. საინვესტიციო პროექტების მოთხოვნების შეუსრულებლობისას, მერიიდან მიღებული ადმინისტრაციული ჯარიმების შესწავლა და გადაგზავნა საზოგადოების შესაბამის სტრუქტურულ ქვედანაყოფებში შემდგომი რექგირებისათვის.
5. პროექტის შესრულების ფაზის კონტროლი, სამუშაოების მიღება-ჩაბარების კოორდინაცია.
6. ყველა საინვესტიციო პროექტის რეესტრის წარმოება , რომელიც ასახავს ყველა პროექტს თავისი განმარტებებით (პროექტი, გეგმიური ღირებულება,ფაქტიური ღირებულება, გამორთვის მიზეზი, ფიზიკური მოცულობა).
დაინტერესების შემთხვევაში გთხოვთ, შეავსოთ მოთხოვნილი ინფორმაცია, ატვირთოთ რეზიუმე/CV ქართულსა და რუსულ ენაზე და დააჭიროთ ღილაკს, „რეზიუმეს გაგზავნა“. განაცხადების მიღების ბოლო ვადა: 08/06/2026.

Специалист по управлению инвестиционными проектами
Акционерное общество «Теласи» объявляет вакансию на должность специалиста по управлению инвестиционными проектами Отдела инвестиционной деятельности Службы капитального строительства и инвестиционной деятельности
• Высшее образование (преимуществом будет техническое, экономическое);
• Опыт работы минимум 2 года;
• Русский язык - Средний уровень владения;
• Знание ПК- MS Office;
1. Производство соответствующих калькуляций по структурному плану проекта в программе SAP; Подготовка и оформление заявок на закупку инвестиционных материалов и обслуживания в программе SAP. В случае незапланированной закупки курирование закупок, инициированных закупщиком (в электротехнической части) ;
2. Оформление договоров на обслуживание (в рамках программы технической реконструкции и перевооружения, нового строительства, капитального ремонта), отражение в программе SAP и обеспечение подписей;
3. Ведение переговоров с контрагентами и соответствующими структурами Общества в процессе исполнения проекта с точки зрения урегулирования возникших проблем (помех);
4. Изучение и направление в другие структурные подразделения Общества для дальнейшего реагирования административных штрафов, полученных от Мэрии из-за несоблюдения условий выполнения инвестиционных проектов;
5. Контроль над фазой выполнения проекта, координация приёма-сдачи работ,
6. После завершения работ по проектам, предусмотренным инвестиционной программой, архивирование полной документации и хранение в электронном виде (техническое задание; рабочий проект; договор; акт приема-сдачи; и прочие связанные с проектом важные документы).
В случае заинтересованности, пожалуйста, заполните запрашиваемую информацию, загрузите резюме/CV на грузинском и русском языках и нажмите кнопку «Отправить резюме».Срок Подачи заявок: 08/06/2026